Hakkımızda

Daima İleri, Daima Güvenli

İşte bizim yolculuğumuz

Başlangıç

2018 yılında Bones Interactive bizim için yalnızca bir fikirdi: Daha güvenli bir dijital geleceğin fikri. İlk AR-GE faaliyetlerimize 2018 Ekim Ayında başladık. 

Misyonumuz

Dijital dünyada tam bir güvenlik maalesef asla söz konusu olamadı. Biz müşterilerimizin hem iş süreçlerini kolaylaştırmaları hem de gerçek bir siber güvenlik altyapısına sahip olmaları için 2023 yılında tamamlanan AR-GE faaliyetlerimizle birlikte şirketimizi resmi olarak kurduk! (Bu sırada ilk yatırım tekliflerimizi de almaya başladık)

Daha Güvenli Bir Dünya İçin

Uluslarası arenada dikkat çeken AR-GE faaliyetlerimizin tek bir hedefi var: dijital dünyada tam mahremiyeti ve güvenliği tahsis edebilmek. 

Neden Biz?

Ekibimiz oldukça genç ve bir o kadar dinamik. Siber ihlallerin ve suçların, en önemlisi siber terörizmin bu denli arttığı günümüz dünyasında iş sadece şirketlerin siber güvenlik önlemleri almasını gerektirecek boyuttan çıktı. Artık sosyal medyada masumane fotoğraflar paylaşmak bile gelişen yapay zeka teknolojileri yüzünden son derece ürkütücü sonuçlar doğurabilecek raddeye geldi. Biz tam mahremiyeti ve tam güvenliği tahsis etmek için çalışıyoruz. Her bir veriyi kimliklendirerek dijital güvenliği, veri transferlerini özel blockchain altyapılarına entegre ederek  ticari ve milli güvenliği, gereken noktalarda ise IoT modülleri blockchain teknolojisiyle koruyarak hemen hemen çevremizdeki her elektronik cihazın güvenliğini ve askeri alanda mekanik yetkilendirme kuantum şifreleme gibi yöntemlerle üst düzey askeri güvenliği tahsis etmek için çalışıyor. Bütün bunların yanında müşterilerimiz için en ekonomik ve en işlesel hizmetleri ortaya koyuyoruz. En önemlisi işimizi çok seviyoruz!

En Önemlisi

Biz en lüksü yapmayabiliriz
ama biz kesinlikle
en güvenliyi inşa ediyoruz!

Kararlılık

Kararlılıkla ilerleyerek müşteri memnuniyeti ve başarıyı odak noktası haline getiriyoruz.

Liderlik

Güçlü liderlik ekibimiz, yenilikçi vizyon ve stratejilerle iş süreçlerini yönlendirirken, takım çalışması ve müşteri odaklılık ilkelerine bağlı kalarak başarıya odaklanmaktadır.

Başarı

Başarıyı müşteri memnuniyeti, yenilikçi çözümler ve etkili iş stratejileriyle birleştirerek elde ediyoruz. Güçlü bir ekip, kararlı liderlik ve sürekli gelişim anlayışımız, müşterilerimizin ve iş ortaklarımızın başarılarına katkıda bulunmamıza olanak tanır.

Disiplin

Disiplin prensibini benimseyerek güçlü bir iş kültürü oluşturuyoruz. İş disiplini, etkili planlama, sürekli gelişim ve sorumluluk bilinciyle birleşerek başarıya giden yolda rehberimizdir.

Birlikte Daha Güçlüyüz

Biliyoruz ki iş önemli, ancak eğlence de öyle! Tüm iş ortaklarımıza saygı gösteriyor ve kritik sorunları çözen eğlenceli yöntemlere katılmak için her çabayı sarf ediyoruz, aynı zamanda yüzünüzde bir gülümseme bırakıyoruz.

İşi seviyoruz ve müşterilerimize yardım etmeyi seviyoruz. Hayat, her anın tadını çıkarmamak için çok kısa!

İletişime Geçin

Size hizmet verebilmemiz için bizimle iletişime geçin.

Sorularınıza cevap vermekten mutluluk duyarız!

Nasıl İletişime Geçeceğiz?
1

Bize bir mesaj gönderin. 

2

Mesaj içeriğinize göre hazırlık yapalım.

3

E-Posta adresinize dönüş sağlayalım.

Ücretsiz Bir Görüşme Sağlayalım